Maviev'den Sevgilerle...


Engelli vatandaşlarımıza otelimiz uygun degildir...

Çeşme Ilıca'nın ilk butik otellerinden biri olan Maviev Otel, Ilıca merkezine çok yakın, bir dönüm bahçe içine kurulmuş, ağaçlık, çimenlik ve asmalı bir bahçesi olan güleryüzlü aile otelidir.

Oda-Kahvaltı konseptiyle hizmet veren tesisimizdeki her alanda, ücretsiz Wi- Fi bulunmaktadır. Ücretsiz otoparkımız mevcuttur.

Maviev otele 50 metre mesafedeki tertemiz sahilden denize girebilir, tesisimizde güneşin ve denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz incecik kumlu meşhur Ilıca Plajına sadece 5 dakika yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Yıldızburnu üzerinde bulunan Termal Sıcak suya, 5 dakikada yürüyerek ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Sabahları taze ve çeşitli kahvaltılıklardan özenle hazırladığımız açık büfe kahvaltımız ile güne asma altında kahvaltı yaparak başlayabilirsiniz. Akşamları ise Maviev'den 2 dakikalık kısa yürüyüşle kendinizi Yıldızburnu' nun birbirinden güzel deniz kenarındaki cafe ve barlarında bulabilirsiniz.

Ilıca'nın Yıldızburnu mevkiinde ses ve gürültüden uzak bir konumu bulunan Maviev otelde, tamamı klimalı olan odalarımızda, misafirlerimize sessiz ve huzurlu bir tatil imkanı sunulmaktadır. Tesisimizin Ilıca merkezine yakın olması sebebiyle, Ilıcadaki birçok alternatiften ( cafe, restaurant, bar, ılıca plajı v.b ) rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Alaçatı Çarşısına 3 km, Çeşme Marinaya 5 km uzaklıkta olan otelimiz, aynı zamanda bölgede sörf yapmak isteyenlerinde rahatlıkla konaklayabileceği konumdadır. Tesisimizin önünden geçen dolmuşlarla Alaçatıya ve Çeşmeye çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz için Ilıca Otogarından ücretsiz servisimiz, İzmir Adnan Menderes Havalimanından ücretli transferimiz bulunmaktadır.

Sizleri Ev'imizde görmekten mutluluk duyarız..


2020 © Mavi Ev Otel Tüm Hakları Saklıdır.